Vind jij het een uitdaging om meerdere marketingcampagnes tegelijkertijd te coördineren en succesvol uit te voeren? Wil jij jouw online marketingvaardigheden verder ontwikkelen en wil jij een dynamisch softwarebedrijf helpen groeien? En krijg jij energie van conversies, leads en deals? In de rol van Online Marketeer bij ShareCompany bieden we jou de kans om je marketingtalent te laten gelden.
Wat ga je doen als Online Marketeer?
In de rol van Online Marketeer bij ShareCompany ben jij de spin in het marketing- en salesweb. Jij coördineert de marketingactiviteiten en campagnes en zorgt ervoor dat we onze marketingdoelstellingen bereiken. Marketing is bij ShareCompany voornamelijk een online aangelegenheid, maar wanneer jij denkt dat een offline activiteit beter past, dan kan dat ook. Binnen ShareCompany Group ga jij je voornamelijk bezig houden met onze merken Atrea, MediaMyne en Incrowd.
Jouw taken:
Wie zijn wij
Bij ShareCompany ontwikkelen we ICT-oplossingen op het gebied van o.a. beleggingsinformatie, interne communicatie, tijdregistratie en toegangscontrole. Dit doen wij met 4 verschillende bedrijven, te weten : BIQH, Atrea, MediaMyne en Incrowd. Wij werken onder andere voor Rabobank, ING Bank, Nationale Nederlanden, Akzo Nobel, Bleckmann, Capgemini en 450 andere Nederlandse ondernemingen en instellingen. Ons werkgebied betreft vaak complexe materie met zeer veel data waarbij ons platform 24/7 foutloos moet functioneren. Ons platform verwerkt meer dan een miljoen berichten per seconde; daar zijn we trots op!
De lat ligt hoog bij ons. Dat vragen klanten van ons en wij van onszelf omdat we gedreven zijn door kwaliteit. De uitdaging is simpel gezegd om complexiteit om te zetten in werkbare en gebruiksvriendelijke systemen waarmee wij waarde toevoegen aan de propositie van onze klanten. En door hun efficiency te verbeteren. Daarom besteden wij veel aandacht aan het gebruiksgemak en de performance van onze systemen en gebruiken wij de nieuwste technologieën.
Hoe we dat doen? Door gedreven en helder te zijn en door alle collega’s zelf verantwoordelijk te maken voor hun resultaten. Maar ook door open naar elkaar toe te zijn, transparant en informeel, waarbij iedereen zichzelf kan zijn. We zijn allemaal anders en daar benutten we de voordelen van. Wij willen dat ShareCompany voor iedereen een veilige haven is waar je je thuis voelt.
Wij bieden
Jouw profiel
Je bent net afgestudeerd of hebt al wat marketingervaring opgedaan en wilt jouw marketingvaardigheden verder ontwikkelen. Je hebt een passie voor Online Marketing en alles wat daar bij komt kijken. Dit komt ook naar voren uit de opleiding die je gevolgd hebt; deze ligt in de richting Marketing/Communicatie/Commercieel/Media. Je krijgt een kick om met een klein team grote dingen neer te zetten en tot successen te komen.
Vaardigheden en competenties:
Jouw actie
Meer informatie over de functie of de sollicitatieprocedure? Contact dan Cindy Veldhuis via email: cindy.veldhuis@sharecompany.nl. Na jouw sollicitatie laten we je zo spoedig mogelijk weten of we een eerste match zien, binnen 2 weken kan je van ons een reactie verwachten.